A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
The Wellermen
Жанр Фольк-рок
Кар'єра 2021 - дотепер
Теги

The Wellermen

Супергурт з чотирьох учасників, до складу якого входять двоє американських музикантів, Боббі Вотерс і Люк Тейлор, та двоє британських музикантів, Джонні Стюарт і Сем Поуп. Гурт утворився у 2021 році на TikTok, коли Вотерс і Тейлор опублікували дуетне виконання пісні "Wellerman" - традиційного океанського співу. Відео стало вірусним, що призвело до того, що Стюарт і Поуп приєдналися до гурту та підписали контракт на запис з лейблом Ten West.

Музичний стиль

The Wellermen - це поєднання традиційної океанської музики з елементами року та поп-музики. Їхні пісні часто оптимістичні, запам'ятовуються і сповнені енергії. Гурт отримав високу оцінку за вокальне та інструментальне виконання, а також за здатність відродити жанр океанського співу (oceanic chanties).

Альбом

The Wellermen випустили альбом "The Wellermen" у 2022 році. До альбому увійшло 13 пісень, серед яких "Wellerman", "Hoist the Colours" та "The Captain's Daughter". Гурт гастролював світом і виступав на таких фестивалях, як Glastonbury Festival та Download Festival.

Альбоми (1)
Пісні (1)
# Пісня